Новорічний кліп «Новорічне Бажання»

Зовсім недавно: 28 грудня, перед самим Новим 2016 роком, зняли кліп «Новорічне Бажання». Слова, музика та виконання даної пісні в кліпі належать Мирославі Гаврилюк. Це був наш з дружиною перший опит зйомки кліпів для TV. Мирослава та всі актори, що брали участь в зйомках — також, по їхнім словам, перший раз знімались в кліпі.

Так як я написав сценарій і практично вся організація: від пошуку акторів, скрипачки, водія для перевезення на місце зйомки до бронювання котеджу ну і звичайно вся постановка під час зйомки лежала на мені — то напевне можу сказати, що я був режисером даного кліпу. Чесно признаюся, після витрати стільки часу на підготовку я став розуміти, за що беруть великі гроші за подібні зйомки. Так як це був мій перший опит — мій гонорар можна назвати чисто символічним.
Одну частину зйомки проводили в «пасажі» біля фортепіано. Брали з собою прикраси, особливо гірлянди для красивого заднього фону з вогнями. Другу частину поїхали знімати в Яремче в попередньо заброньований котедж — єдиний який вдалося мені знайти за 2 дні до зйомок, так як майже все найкраще перед Новим Роком було зайнято.
Дуже важливим по сценарію був сніг. Його правда ми не побачили, прийшлось на одному кадрі в програмі доставляти, а в кадрах з дітьми — то вже поїхали на Буковель. Хоча і там сніг був настільки твердий, що я зі своєю вагою мусів підстрибувати щоб він розколовся.
По плану сценарію мав бути осяяний дім з гірляндами і феєрверками, але без снігу ми не стали це робити. Також були деякі цікаві моменти, що хотілось зняти, але часу не вистачило: макіяж і зачіска займали в кілька раз більше часу ніж зйомка.
Але незважаючи на труднощі, результат все-таки Ви можете глянути.

Новорічний кліп «Новорічне Бажання»

Велика подяка візажисту, перукарці та моделям-акторам, що допомогли все нарядити, приготувати, прибрати і були з нами до кінця 😉


Комментарии:

Comments

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *