Як вибрати відеооператора на своє весілля

Спогади про ці урочисті та чудові дні будуть зігрівати серця подружжя довгі роки, тому вибір оператора на весілля є одним з найважливіших моментів в підготовці до Вашого свята. Як вибрати відеооператора на весілля який підходитиме саме Вам або на що звернути увагу в першу чергу при виборі професіонала – цій темі присвячена ця стаття.

вібір відеооператора на весілля в Івано-Франківську

1. Відгуки про людину (оператора). Визначте для себе кілька кандидатур, розпитайте знайомих і друзів. Можливо, хтось вже користувався послугами того чи іншого відеооператора, поцікавтеся, чи залишилися замовники задоволені його роботою.

2. Інтернет-сайти. У багатьох відеооператов є свій сайт в інтернеті або соціальних мережах. Ви зможете хоча б орієнтовно побачити «товар обличчям» і вирішити для себе, чи влаштовує вас його якість і чи варто їхати на зустріч з людиною. Також можете звернутися до сайтів, де зареєстровано багато операторів, переглянути їхні роботи і вибрати. Але не ведіться на тих хто вверху списку. Це, в основному, проплачені акаунти, щоб залучати клієнтів…

3. Призначаємо особисту зустріч. Обов’язково особисто зустрічайтеся з кандидатом, щоб упевнитися в тому, що він дійсно майстер, а не студент-самоучка. Навіть якщо ви звернулися в весільне агентство, наполягайте на особистій зустрічі з професіоналом. Вам буде простіше обговорити нюанси майбутньої роботи, а також переконатися, що ваша спільна діяльність буде плідною. Спілкування з цією людиною, в першу чергу для Вас, має бути приємним. Ви ж проведете весь весільний день разом.

4. Перегляд робіт. Якщо ви зустрілися з відеооператором, попросіть його показати кілька робіт, уважно придивляйтеся до деталей – на перший погляд вони можуть здаватися непомітними, але саме з них складається справжня творчість. Сюжет повинен бути гармонійним і цікавим, нікому не захочеться дивитися банальне і нудне кіно. Обов’язково повинна відчуватися атмосфера любовної історії.

Для прикладу, Ви можете подивитися роботи з нашого портфоліо за цим посиланням: 😉

відеооператор на весілля ?

Зверніть увагу на вибір пісень – вони не повинні бути занадто розкрученими і нав’язливими, адже такі композиції відволікають увагу від того, що відбувається на екрані. Краще заздалегідь обумовлюйте з майстром свої побажання щодо музичних композицій, які хотіли б почути в своєму весільному кліпі або фільмі.

5. Якість відео. Цей пункт зрозумілий, воно повинно бути високим. При цьому стежите за тим, щоб відеооператор не перестарався з відеоефектами, часто за допомогою графіки недосвідчені оператори намагаються приховати огріхи і прикрасити посередній сюжет. Переходи і інші прийоми повинні бути гармонійними, а відеофільм нести художню цінність. Також важливим нюансом є звук у відео. Поцікавтеся, чи використовує оператор для запису звуку додаткову аудіо апаратуру. Це може бути аудіорекордер, який пише чистий звук в музикантів, петлична радіосистема, щоб записати чистий звук клятви та привітань. Використання даних девайсів позитивно вливають на якість кінцевого продукту та, звісно, на ціну. 

6. Ціна відеозйомки. Недешева вартість послуг відеооператора – зовсім не показник якості, далеко не завжди ви отримаєте дійсно якісний фільм. Іноді замість 60-90-хвилинного затягнутого фільму вартує замовити кліп-версію, тривалістю до 20 хвилин, в неї увійдуть найяскравіші та кумедні моменти цього дня, її можна показати родичам і друзям, які не були присутні на торжестві. При цьому кліп буде веселим і цікавим, не перевантаженим тостами або безглуздими витівками гостей.

7. Якісна техніка. Цей пункт не так легко виконати. Навіть якщо відеооператор покаже вам свою техніку, навряд чи ви зможете оцінити всі технічні характеристики професійної відеокамери. Просто уважно розглядайте запропоновані вам роботи і визначте, чи влаштовує вас якість фільму. Впродовж зйомки професіонали використовують багато техніки, що має значний вплив на якість кінцевого продукту (і на ціну). Серед них: квадрокоптер, системи стабілізації, додаткова аудіотехніка для запису звуку. Використання великої кількості техніки часто потребує командної роботи.

8. Двокамерна зйомка. Такий вид зйомки можуть запропонувати далеко не всі професіонали, і це безсумнівний бонус в скарбничку претендента. Якщо ви погодитеся оплатити послуги не однієї людини, а цілої робочої команди, зможете отримати цікаве відео, адже дві-три камери зможуть вловити куди більше кумедних і романтичних моментів і знімати з найнесподіваніших ракурсів. З іншої сторони, якщо оператор з досвідом, він сам зможе вловити чимало цікавих моментів, що залишились поза увагою молодят і красиво це оформити в загальний фільм. Тут вже потрібно дивитись який стиль монтажу відео оператор пропонує: віддає матеріал з великою тривалістю з мінімумом монтажу, чи тратить велику кількість часу для того щоб фільм, знятий однією камерою виглядав не гірше ніж на декілька.

9. Історія кохання (лавсторі). Багато операторів пропонують і таку послугу – міні-фільм про кохання, він може стати родзинкою вашого свята. Його можна показати гостям на весіллі. Зовсім не обов’язково щоб це була історія знайомства або розвитку взаємин, це може бути гумористичний або казковий варіант – тут все залежить від фантазії і творчих здібностей майстра та Вас як замовників.

10. Пам’ятка молодятам. Після того, як ви визначилися з кандидатурою людини, який буде відповідальним за збереження спогадів і приємних моментів, варто ретельно обговорити всі нюанси. Поцікавтеся у нього:

  • З якого моменту він може почати відеозйомку, чи встигне застати збори нареченого і нареченої?
  • Чи використовує він додаткове освітлення, чи зможе при необхідності зафіксувати якісно феєрверк?
  • Якщо у вас тематичне весілля, попросіть майстра вибрати відповідну форму одягу;
  • Дізнайтесь, чи потрібно оператору додатковий транспорт, чи він користуєтсья власним;
  • Заздалегідь уточніть всю систему оплати, можливо, є будь-які приховані витрати;
  • Уточніть орієнтовний час віддачі матеріалу.

І пам’ятайте відеооператор – теж людина, він буде працювати в день весілля більше 15 годин, тому подбайте про окремий столик в банкетному залі, де будуть стояти напої і легкі закуски, щоб професіонал теж зміг поїсти, при цьому, не відволікаючись що відбувається в залі подій.


А тепер… застосуйте дану інформацію на практиці. Почніть вибір свого відеооператора з перегляду нашого портфоліо.

відеооператор на весілля ?


 

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *