Андрій та Юлія. Love Story

Андрій – молодий, освічений та в міру скромний парубок-програміст, родом з Івано-Франківщини (Манява). Одного разу, працюючи за своїм робочим місцем в місті Київ, повз нього пройшла дуже приваблива та енергійна дівчина. Не звернувши уваги одне на одного в перший раз, продовжили працювати в одній компанії. Проте доля не дозволила їм бути непомітними одне для одного. Їхні погляди та емоції зробили свою справу. І тепер ми з Вами маємо можливість насолоджуватись їхнім щастям через фотографії та відео.

Історію кохання Андрія та Юлії ми з дружиною знімали два дні. Першого дня в квартирі Дмитра (племінник нашого Андрія, присутній на фотографіях) та в парку міста, друга – виїзд в гори на природу. При зйомці ми використовували дві камери, квадрокоптер та записували з послідуючим монтажем звук на рекордер. Рекомендую слухати в навушниках і включити якість 1080p.

Відео історії кохання

Фотографії зі зйомок історії кохання

lovestory-if-0001 lovestory-if-0002 lovestory-if-0003 lovestory-if-0004 lovestory-if-0005 lovestory-if-0006 lovestory-if-0007 lovestory-if-0008 lovestory-if-0009 lovestory-if-0010

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *